НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Bayer

Німеччина входить до трійки лідерів країн-виробників полімерних матеріалів, нарівні з Італією та Ізраїлем. Німецька торгова марка Bayer добре відома тим, хто зайнятий у сфері ремонтів, будівництва, сільського господарства, хімічної промисловості тощо. Серед продукції, яку вона постачає всьому світу, слід відзначити полікарбонати, представлені в різному форматі.

Історія компанії концерну BAYER розпочалася понад 50 років тому. При цьому слід зазначити, що цей бренд прийнято вважати першовідкривачем у галузі полікарбонатних полімерів, оскільки саме його представники винайшли цей склад у 1953 році.

На сьогоднішній день представництва торгової марки є практично в усіх країнах Європи, а найменування бренду є показником високої якості полімерів.

Особливості виробництва та асортименту продукції від ТМ Bayer

Процес виробництва плит і листів з цієї сировини передбачає застосування брендом методу екструзії. Суть процесу полягає в перемішуванні сировини в екструдері, після чого маса плавиться і видавлюється через спеціальну конструкцію з вузькою щілиною. Від її розміру залежить товщина готового листа.

Компанія поставляє на продаж практично всі види полікарбонатних листів – монолітні, стільникові, профільовані. У каталозі продукції – переважно стандартні варіанти виробів:

  • товщиною 6, 8, 10, 16, 20, 25, 32, 40 мм;

  • шириною та довжиною в 2,10 х 12,0 мм; 2,10 х 6,0 мм;

  • кольорова гама – прозорий, білий, молочний, бронзовий, бірюзовий, синій, зелений, жовтий, помаранчевий, сріблястий.

Крім того, компанія випускає також супровідні матеріали з полікарбонату, що забезпечують можливість створювати особливий дизайн конструкцій (торцеві стрічки, ущільнювачі, профілі), здійснювати кріплення листів та інше.

У чому переваги полікарбонатів Bayer?

Сировина найвищої якості, інноваційне обладнання та великий досвід працівників компанії – запорука того, що продукція цього бренду користується незмінною популярністю в Україні.

Широка лінійка листів та панелей з полікарбонату різної товщини, структури та забарвлень дають великі можливості для вирішення завдань будь-якої складності. До найважливіших акцентів якості продукції німецької компанії при цьому можна віднести наступні:

  • хороша світлопропускна здатність та тепловіддача;

  • висока стійкість до перепадів температурного режиму;

  • відповідність гарантійним термінам експлуатації;

  • нескладний процес монтажу без необхідності застосовувати спеціалізовані інструменти;

  • здатність витримувати прямі УФ-промені.

Сфера застосування продукції компанії Bayer є надзвичайно широкою. Монолітні вироби використовують для покрівель, перегородок, скління. Стільникові незамінні для приватного будівництва, створення теплиць, парників. Профільовані дозволяють формувати балконні конструкції, прозорі навіси, козирки, дахи, обробляти фасади, будувати вітрозахисні бар'єри.

Придбати сертифіковану продукцію компанії можна в інтернет-магазині Аirontrade.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору