НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Прозорі шумобар'єри

Захист від шуму є обов'язковим при плануванні та організації дорожньої інфраструктури, будівництві промислових об'єктів, та й за необхідності – у приватному будівництві. Для цих цілей використовуються спеціальні конструкції, які ефективно перешкоджають поширенню шуму – шумобар'єри.

Стандартна практика сьогодні використовуватиме для спорудження таких конструкцій спеціальні полімерні матеріали, насамперед - полікарбонатні панелі. Саме такі готові шумобар'єри із полікарбонату ви можете купити в інтернет-магазині Айронтрейд.

 

Полікарбонат як матеріал для шумобар'єрів

Полікарбонат як шумоізолюючий матеріал заслужив визнання за рахунок своїх численних позитивних якостей. Насамперед, це міцність та зносостійкість полікарбонату – листи цього матеріалу витримують суттєве навантаження, вони стійкі до ударів, не деформуються під впливом вітру чи низьких температур. Інші позитивні якості полікарбонату, що визначають його як найкращий варіант для шумобар'єрів, наступні:

  • Високий рівень шумоізоляції. Полікарбонат ефективно затримує звукове забруднення та забезпечує комфорт для людського вуха, знижуючи шум до рівня 36 дБ.
  • Можливість підібрати листи полікарбонату різної прозорості. Полікарбонат може бути прозорим – у такому разі він пропускає понад 85% світла. Також є напівпрозорі та непрозорі види матеріалу.
  • Естетичність. Різноманітність кольорів та типів поверхні полікарбонату дозволяє підібрати матеріал для шумобар'єрів, який впишеться в естетику ландшафту та збереже естетичний вигляд тривалий час.
  • Легка вага конструкції. Листи полікарбонату набагато легші за інші матеріали, які зазвичай використовуються для виробництва шумобар'єрів. Це знижує загальне навантаження та робить такі шумобар'єри оптимальним варіантом для встановлення на дорожніх спорудах та промислових об'єктах.
  • Захист від ультрафіолету. Полікарбонат пропускає світло, але затримує шкідливе ультрафіолетове випромінювання.
  • Негорючість. Шумобар'єри з полікарбонату не горять, при дії високих температур конструкція може хіба що оплавитися.
  • Нетоксичність та толерантність до агресивних середовищ. Такі шумобар'єр можна встановлювати на об'єктах шкідливого виробництва без ризику руйнування бар'єрів агресивними середовищами.


Переваги полікарбонатних шумобар'єрів від Айронтрейд

Крім специфічних переваг полікарбонату, готові системи шумобар'єрів від Айронтрей диміють і свої переваги.

  • Вони вже готові до монтажу та не вимагають складної підготовки до встановлення.
  • Усі конструкції поставляються в обумовлених розмірах.
  • На полікарбонатні шумобар'єри діє вигідна ціна.

 

Вигідні ціни та доставка готових шумобар'єрів з полікарбонату від Айронтрейд

Наш інтернет-магазин пропонує готові шумобар'єрні системи для дорожньої та промислової інфраструктури для клієнтів по всій Україні. Ми забезпечуємо швидку доставку, кваліфіковану консультаційну допомогу та гарантію на кожну конструкцію.

Немає товарів

Вгору