НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Brett Martin

Спеціалісти, постійно зайняті професійно у будівельній сфері, добре знають про переваги відносно нового матеріалу – полікарбонату. Ці полімерні вироби пропонуються для покупців у різному форматі, відрізняючись за розміром, товщиною, кольоровим відтінком. Полікарбонат часто застосовують і для побутового будівництва, що обумовлено практичністю та довгостроковістю застосування конструкцій.

Вrett Мartin: найкращий виробник полімерів

Якщо говорити про найстаріших виробників, які одними з перших стали займатися випуском даної продукції, тоді необхідно згадати Brett Martin з Північної Ірландії. Фірму відкрили 1958 року як сімейний бізнес.

Штаб-квартира компанії і досі знаходиться в точці її заснування – в Антрімі. Представництва бренду знаходяться у Великій Британії та в деяких інших європейських країнах. На сьогоднішній день кількість її працівників сягає понад 800 осіб.

Спеціалізацією діяльності торгової марки є задоволення всіх потреб будівельного та виробничого сектора у пластиці інноваційного формату. При цьому окремо варто відзначити величезний асортимент продукції – полікарбонатні та пластикові листи, ПВХ – звичайний та спінений, готові системи скління, товари для водопроводів та дренажів.

Особливу увагу представники компанії приділяють інвестуванню у розвиток нових технологій на виробництві. Завдяки цьому, а також використанню виключно якісної сировини, товари цього бренду завжди знаходяться у переліку передових лінійок галузі.

У наші дні назва фірми Brett Martin – це без перебільшення еталон якості полікарбонату в усьому світі, у тому числі і в Україні. Купуючи цей товар, можна завжди бути впевненим у його практичності, зносостійкості, чудовій естетиці та гарантії терміну служби не менше 10 років.

Основні пропозиції від Brett Martin

Найбільш популярною маркою з продукції цього бренду є полікарбонатний лист MARLON ST Longlife. Вироби характеризуються чудовим опором механічним пошкодженням та впливу ультрафіолету, відмінно витримуючи вплив факторів зовнішнього середовища. У рамках ТМ користувачам доступні полікарбонати такого типу:

  • комірчастий полікарбонат Marlon ST – листи з ідеальними теплоізоляційними якостями;

  • монолітний полікарбонат Marlon FS – чудово підходить для скління у тих місцях, де потрібні високі показники ударостійкості та безпеки;

  • гофрований полікарбонат Marlon CS – вироби з хвилястою поверхнею, що застосовуються для формування покрівель у житлових, промислових та інших приміщеннях.

Продукцію можна замовити у традиційних розмірах. Зазвичай товщина листів варіюється в діапазоні від 4 до 55 мм.

Габарити кожного виробу можуть бути у вигляді 2,10 х 12,0 або 2,10 х 6,0. За потреби користувачі можуть замовити нестандартні варіанти розмірів. Колірна гама обчислюється більш ніж десятком відтінків, серед яких прозорий, білий, молочний, бронзовий, синій, зелений.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору