НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Covestro

Covestro LLC – німецька компанія, що функціонує у рамках корпорації Bayer. Її штаб-квартира знаходиться в Леверкузені, при цьому виробничі потужності бренду розташовані в 14 країнах світу.

На світовому ринку гравець під брендом Covestro з'явився нещодавно – на початку осені 2015 року. Головний напрямок роботи – не тільки виробництво високотехнологічного пластику, а й упровадження в процес інноваційних рішень та випуск товарів широкого спектру споживання. Над реалізацією цього масштабного завдання працює 10 науково-дослідних центрів.

Ключові сфери, для яких працює дана торгова марка – це будівництво, автомобільна галузь, енергетика, виробництво меблів, промисловість та інше. Covestro функціонує на базі виробничих майданчиків по всьому світу, яких зараз налічується близько 50. Продукція фірми користується великою популярністю у споживачів, у першу чергу завдяки ідеальному співвідношенню ціни та якості.

Особливості каталогу продукції

Полімери – матеріали, майбутнє яких вже давно визначено. Вони використовуються в повсякденному житті, причому іноді звичайні на вигляд вироби мають основу з високотехнологічних пластиків. Глянцеві підлоги та смартфони, сучасні автомобілі, «розумні будинки» – це той сектор, де без цього виду сировини обійтися неможливо. Якщо говорити про торгові позиції бренду Covestro, то можна відзначити такі напрямки роботи компанії:

  • покриття, різні сполучні речовини, спеціальні препарати;

  • функціональні плівки;

  • полікарбонати;

  • поліуретани;

  • термопластичні поліуретани.

Найбільш функціональними вважаються полікарбонати, які зараз використовуються практично скрізь. З їх допомогою споруджуються навіси, козирки, альтанки, зимові сади, стильні огорожі та багато інших конструкцій. Вони застосовуються як у побутовому, так і в промисловому будівництві, забезпечуючи високі технічні та дизайнерські характеристики. Вироби випускаються у різних форматах щодо розмірів листа, товщини, структури поверхні, від чого залежить система ціноутворення продукції.

Головні технічні та користувацькі характеристики полікарбонату від ТМ Covestro

Відповідальне ставлення до підбору базової сировини, використання передових технологій та сучасного обладнання на виробництві дозволяє виробнику гарантувати такі показники якості свого продукту:

  • різноманітні оптичні властивості – матеріал добре пропускає денне світло у діапазоні від 11 % до 85%;

  • висока стійкість до механічних пошкоджень – полікарбонат від ТМ Covestro у 200 разів міцніший за класичне скло;

  • незначна вага при відмінній міцності – лист полімеру Ковестро завтовшки 25 мм і розміром 750х1500 мм відмінно витримає масу снігу 200 кг на квадратний метр.

Крім того, продукція цього бренду високо цінується через відмінний показник теплопровідності, безпечної експлуатації, економічності, зручних габаритних розмірів.

Для покупки виробу такого плану ви можете скористатися послугами інтернет-магазину Аirontrade, замовляючи товар за доступною ціною прямо на сайті онлайн-майданчика.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору