НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Danpal

Серед найякісніших виробників, які пропонують полікарбонатний матеріал для промисловості та будівництва, варто відзначити бренд Danpal. Ця ізраїльська компанія має своє представництво в Києві, що дає можливість жителям України купувати не тільки листи полікарбонату, а й цілі системи для створення прозорих покрівель та формування термоблоків для віконного скління.

Варто зазначити, що полікарбонатна система DANPALON свого часу була запатентована ізраїльським заводом та кілька разів пройшла конструктивне вдосконалення. Саме тому цей формат вважається найнадійнішим та естетично привабливим як для професіоналів, так і в секторі побутового будівництва.

Варіанти комплектації систем Danpal

Полікарбонатна продукція Danpalon має істотні відмінності від інших схожих систем. По суті, вона є модулем замкового типу, який не має аналогів. Характерною особливістю продукції цього виду є можливість вибрати різні моделі комплектації, залежно від призначення, майбутніх навантажень та умов використання, а саме:

  • Стандарт. У цьому випадку фіксація панелей із базовою основою здійснюється за допомогою сталевих фастеннерів. Самі листи кріпляться між собою з використанням полікарбонатних конекторів. Переваги цього стандартного комплектування – можливість отримати високий рівень світлопроникності.

  • З алюмінієвим конектором. Цей формат практично ідентичний попередньому. Однак для фіксації тут використовується конектор з алюмінію, що дозволяє споруджувати більш розріджений каркас. Система найкраще підходить для фасадів та пласких дахів.

  • З алюмінієвим спейсером. Завдяки такій комплектації можна працювати за максимальним кроком покрівельного покриття. У процесі кріплення беруть участь спеціальні профілі з алюмінію - спейсери. Для стикування листів використовуються конвектори з полікарбонату. Фахівці радять використовувати цю комплектацію під час облаштування зенітних ліхтарів аркового типу.

У чому переваги DANPALON?

Крім унікальної системи фіксації, конструкції даної торгової марки передбачають інші, не менш важливі особливості:

  • герметичність – запатентована система кріплення дозволяє створювати щільне та міцне з'єднання стиків, що не пропускає воду;

  • стійкість до впливу довкілля – багатошарова структура кожного листа забезпечує здатність конструкції протистояти механічним ударам, ультрафіолету, легко витримувати різні ушкодження;

  • відмінна теплоізоляція – вона обумовлена ​​наявністю достатньої кількості повітряних камер у товщі аркуша.

Крім того, виробник пропонує системи у різному виконанні – як прозорі, так і непрозорі. Другий варіант передбачає лакування в різному діапазоні металевих відтінків. Спеціальний ефект забезпечує біколор - двоколірний варіант дозволить чудово адаптувати фасади відповідно до дизайнерського задуму.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору