НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Dott.Gallina

Полікарбонати – універсальний сучасний матеріал, який на сьогоднішній день успішно замінює продукцію, яка давно використовується в будівництві. Головні їх переваги – можливість створювати полегшені конструкції, простота монтажу, різноманітність форм та кольорів. З'явившись на нашому ринку відносно недавно, полікарбонатні плити майже відразу набули великої популярності і стали використовуватися в багатьох сферах життя людини.

Випуском виробів такого плану займається багато торгових марок. У списку найбільш популярних - торгова марка Dott. Gallina, чия продукція реалізується у всьому світі.

Історія розвитку бренду та особливості виробничого каталогу

Свою діяльність фірма розпочала у 1960 році під керівництвом її засновника П'єра Аулло Галліна. Початкова мета роботи компанії – випуск профілів, що використовуються в автопромисловості. З інноваціями, які поступово впроваджувалися у виробництво, відповідно, відбувалося розширення загального асортименту товарів бренду. Буквально за короткий проміжок часу Dott. Gallina вийшла на міжнародний рівень, досягнувши високих можливостей щодо конкурентоспроможності.

На даний момент фірма містить у своєму штаті понад 170 працівників, маючи виробничі потужності в Італії, Греції, Польщі, США та Індії. Коротко каталог продукції бренду складається з таких товарних позицій:

  • полікарбонат стільникового вигляду в листах Policarb;

  • монолітний матеріал Policomp;

  • мікростільникові блоки Tegoplus;

  • модульні полікарбонатні системи arcoPlus.

Вироби від цього бренду добре зарекомендували себе в різних сферах життя людини. З їхньою допомогою здійснюється зведення дахів, здатних пропускати багато світла. Вони також застосовуються при склінні великих вікон та цілих віконних систем.

З іншого боку, фірма Dott. Gallina займається проектуванням та науково-технічними дослідженнями. Також на її рахунку – успішне інвестування ресурсного плану. Постійне впровадження інноваційних технологій у виробництво дозволяє бренду не просто перебувати на плаву на міжнародному ринку будматеріалів, а й мати флагманські позиції в цьому напрямку.

Специфіка базового продукту Dott. Gallina

Крім класичних листів полікарбонату різного формату для ремонту та будівництва, компанія пропонує споживачам свій товар у вигляді вже готових систем, що застосовуються у різних спектрах господарства:

  • облицювальні пластини з прозорого шаруватого пластику - відмінно підходять для фінішних робіт з облицювання громадських та офісних будівель, торгових центрів та інше;

  • системи для безперервного фасаду – зазвичай їх використовують для оформлення промислових будівель у межах великих міст і мегаполісів;

  • модульні системи з полікарбонату для вентильованих фасадів;

  • стільниковий екструдований полікарбонат.

Необхідний ступінь прозорості, відповідний відтінок, потрібна товщина та розміри листів, що входять до системи або реалізуються окремо – основні параметри, за якими користувачі можуть підібрати конкретний формат продукції від ТМ Dott. Gallina в інтернет-магазині Аirontrade.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору