НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Isik Plastik

Компанія Isik Plastik є однією з провідних у Туреччині з виробництва полімерних матеріалів. Її продукція має велику популярність у країнах Європи, включно з Україною.

Великий досвід співробітників фірми, підвищена увага до якості сировини, що використовується, постійне впровадження інноваційних розробок у виробництво – основні передумови для створення висококласної продукції, яка широко застосовується в різних галузях.

Особливості роботи Isik Plastik

Виробничі потужності компанії знаходяться в промзоні Гебзе, яка вважається базовим майданчиком для експортного напрямку. Заводські приміщення із закритою площею 22689 м² також мають виробничі бази, що значно оптимізує робочі процеси. Полімерні матеріали, що випускаються цією торговою маркою, експортуються до 60 країн світу, забезпечуючи загальну частку в сегменті продажів на 78 відсотків.

Через застосування унікальних ноу-хау фірма має заслужену репутацію у багатьох сферах. Її продукція широко використовується в таких секторах, як зовнішня реклама, виставкові майданчики, будівельні та ремонтні роботи, облаштування теплиць, освітлення, виробництво побутової техніки, харчової упаковки, меблів та багато іншого.

У каталозі фірми – якісні бренди, які класифікуються так:

  • Група промислових пластикових листів Policam. Даний напрямок передбачає виробництво твердих полікарбонатних листів, акрилових, багатошарових, листів ПЕТ-G, систем звукового бар'єру, вогнестійких та антивідблискових листів, а також різноманітних аксесуарів.

  • Vivapak – група продуктів Thermoform. У списку пропозицій ви знайдете кутові контейнери, окуляри, тарілки, упаковки для молочних продуктів та інше.

  • Гранули – група продуктів Masterbatch/Compound. У цій групі знаходяться компаунди та суперконцентрати на основі поліпропілену, полістиролу, поліетилену.

Особливе місце в переліку товарів від компанії Isik Plastik займають полікарбонатні листи, що широко використовуються для ремонту, будівництва та дизайну. Відмінне поєднання ціни та якості виробів дозволяє вибирати відповідний формат для роботи як у промисловому, так і в бутовому масштабі. Матеріал цього виду пропонується в різних варіаціях, маючи на увазі вибір за розміром листа, товщиною, його підвидом, кольором, ступенем гнучкості тощо.

Навіщо потрібно купити полікарбонат ТМ Isik Plastik?

Придбати вироби від компанії Isik Plastik варто в тому випадку, якщо вам потрібно облаштувати:

  • балконну світлопрозору конструкцію;

  • прозору покрівлю;

  • вітрозахисний бар'єр;

  • перекриття для басейну;

  • обробку фасаду;

  • козирки, навіси для авто, зупинки для міського транспорту;

  • теплиці, парники, альтанки, тераси, зимові сади та багато іншого.

Сфера застосування полікарбонатного матеріалу від цього бренду досить широка. Він потрібен там, де потрібно багато світла і де потрібна здатність конструкцій витримувати сильні вітри та негоду.

Зручний та швидкий монтаж суттєво полегшує роботи у будівництві та ремонті.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору