Кількість
|
Вартість
|
||
|
Модульні світлопрозорі енергоефективні легкоскідні конструкції – це світлопрозорі огороджувальні фасадні конструкції які скидаються під впливом надлишкового тиску під час вибуху у промисловому, виробничому, або складському приміщенні.
Що таке легкоскидні вікна
Модульні світлопрозорі енергоефективні легкоскідні конструкції призначені для встановлення в якості світлопрозорих огороджувальних фасадних конструкцій в промислових, виробничих та складських будівлях і приміщеннях яким надано високий клас вибухонебезпечності для запобігання впливу руйнівних факторів вибуху на людей, збереження цілісності основних (несучих) елементів конструкції будівлі та збереження її цілісності.
Модульні світлопрозорі енергоефективні легкоскидні конструкції складаються зі стільникових полікарбонатних модулів особливої форми товщиною 20 мм, 30 мм або 40 мм, та алюмінієвих рамних профілів з гумовим ущільнювачем. Даний тип ЛСК може застосовуватися для всіх видів вертикального скління промислових опалювальних і неопалюваних будівель. Світлопрозорі полікарбонатні модулі встановлюються в раму з алюмінієвих профілів, з'єднуються між собою за системою «шип-паз» та фіксуються в отворі за допомогою притискних алюмінієвих пластин та гумового ущільнювача.
Приховане кріплення до несучих конструкцій виключає промерзання, протікання та компенсує теплове розширення полікарбонату. Одержаний вузол відрізняється підвищеною міцністю і герметичністю. Модулі та комплектуючі поставляються готовими до складання та встановлення. Монтаж здійснюється максимально швидко і з мінімумом технологічних операцій, а стики не вимагають додаткової герметизації.
Перерізи полікарбонатних модулів розроблені таким чином, щоб забезпечити оптимальне поєднання товщини, ваги, міцності, теплоізоляції, світлопропускання та світлорозсіювання. Завдяки великій товщині та комбінованій багатокамерній структурі полікарбонатні модулі мають високу несучу здатність і чудові теплотехнічні характеристики.
Принцип дії легкоскидних вікон
При вибуху в приміщенні або будівлі з'являється надлишковий тиск який призводить до спрацювання запірного пристрою, а саме притискних пластин які встановлені на зовнішній стороні ЛСК конструкції (рами), що звільняє світлопрозорі полікарбонатні модулі які у свою чергу «відчиняються» звільняючи віконний отвір та випускають вибухову хвилю, при цьому продукти згоряння і вибухова суміш, що не згоріла, виходять з об'єму приміщення назовні, а максимальні навантаження на огороджувальні конструкції та тих людей, що знаходяться поблизу вибуху не перевищують допустимих.
Сфера застосування
Легкоскидні вікна можуть застосовуватись в наступних приміщеннях:
- виробничі приміщення та будівлі,
- цехи з перероблення та зберігання речовин, сировини та матеріалів з пожежовибухонебезпечними властивостями,
- котельні на твердому, рідкому та газоподібному паливі,
- промислові та складські приміщення віднесені до категорій А та Б за вибухопожежною небезпекою.
Переваги використання
Основними перевагами модульних енергоефективних легкоскидних вікон є мала вага, висока несуча здатність, надзвичайна ударна міцність, чудова теплоізоляція і неперевершені зручність і швидкість монтажу при відносно низькій вартості.
Модульні енергоефективні легкоскидні конструкції це один із самих безпечних видів скління, оскільки полікарбонатні модулі та алюмінієві профілі з яких складаються дані конструкції не схильні до руйнування. Алюмінієва конструкція (рама) має підвищений термін експлуатації, а її елементи захищені від впливу корозії, температура плавлення алюмінію набагато вища, ніж у варіантів з ПВХ профілем, більш того дані конструкції складаються з полікарбонатних модулів товщиною 20 мм, 30 мм і 40 мм і алюмінієвих рамних профілів що дозволяє досягти високих результатів в шумо- і теплоізоляції приміщення, а світлорозсіювальна структура полікарбонатних модулів дозволяє ефективно розсіювати світло по всій площі приміщення не створюючи зон перегріву і затінених ділянок, а також не дозволяє перегріватися приміщенню в спекотні літні дні, що є важливим фактором особливо для виробничих приміщень.