НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Lexan

Виробників полікарбонату на українському ринку будівельних матеріалів сьогодні багато. Нерідко при виборі потрібного формату виробів покупці звертають увагу саме на найменування торгової марки. Це дає можливість уникнути неякісного товару та гарантувати тривалий термін служби конструкції – якщо вибір було зроблено правильно.

Віддаючи перевагу продукції компанії Lexan, можна бути впевненим у тому, що цей матеріал прослужить дуже довго, не втрачаючи своїх основних переваг і початкових характеристик.

Асортимент продукції бренду

Компанія Лексан була зареєстрована як торгова марка від фірми SABIC Innovative Plastics, яка свого часу стала розробником нової сировини для створення міцних полімерних листів.

Дотримання технологічних норм, оснащення інноваційним обладнанням виробництва та використання тільки високоякісної сировини дає можливість бренду бути гарантом виняткової якості своїх товарів за цілком прийнятною ціною.

У каталозі продукції компанії є безліч варіантів полікарбонатних листів, серед яких найбільш популярними вважаються такі:

  • LT2UV – листи містять захисне покриття від УФ-випромінювання з двох сторін, що зумовлює стійкість до атмосферних впливів. Вироби можна придбати в різній товщині від 4,5 мм.

  • LT2XP – для цього формату характерні вищі показники щодо захисту від ультрафіолету;

  • LTE – такі листи відрізняються гідрофобним покриттям поверхні. Також вони мають ефект самоочищення під впливом дощової води;

  • THERMOCLEAR Dripgard - стільниковий формат листа, що містить особливе покриття, яке не допускає утворення конденсату на внутрішній стороні;

  • LTC-SC – знижують накопичення тепла між листами полімеру, забезпечуючи комфортний мікроклімат усередині приміщення.

Це далеко не весь список пропозицій від торгової марки Lexan. При необхідності кожен покупець має можливість підібрати для себе оптимальний варіант за функціональністю, розміром, вартістю та кольоровим оформленням.

У чому переваги полікарбонату Lexan?

Це справді універсальний матеріал, що ідеально поєднує в собі механічні, теплоізоляційні та оптичні характеристики. Він чудово зарекомендував себе при вирішенні багатьох інженерних та дизайнерських завдань різного рівня складності.

До найважливіших переваг продукції даного бренду відносять використання у процесі виробництва технології кашування. Завдяки цьому листи полікарбонату протягом багатьох років використання не жовтіють, не каламутніють і не втрачають своєї прозорості.

Виробник використовує в роботі екологічно чисту сировину, а тому готовий продукт не завдає жодної шкоди організму людини.

Монтувати полікарбонат можна як усередині, так і зовні приміщень. Вироби добре підходять для формування систем скління, навісів, дахів та інших козирків. З них будують альтанки та покриття басейнів, офісні перегородки, різні загородження.

Купити та замовити доставку даної продукції в будь-який куточок України ви можете в інтернет-магазині Аirontrade, що спеціалізується на найкращих світлопрозорих рішеннях для покрівель та фасадів.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору