НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Nudec

Торгова марка Nudec знаходиться серед найвідоміших і найпопулярніших виробників полікарбонатних матеріалів листового формату в Європі. Вперше ця іспанська фірма заявила про себе в 1980 році, і вже через 30 років вона  посідала лідируючі позиції на полімерному ринку міжнародного масштабу.

Продукція, що пропонується компанією для споживача, відрізняється високими користувацькими характеристиками, забезпечуючи прекрасні дизайнерські функції. Вона незмінно користується великим попитом у покупців з багатьох країн, включно з Україною.

Головна її перевага – ідеальне поєднання ціни та добротності, а також тривалий експлуатаційний ресурс. Використовуються ці вироби практично у всіх сферах життя людини, але особливо найкращі для роботи інтер'єрних та екстер'єрних дизайнерів.

Особливості пропозицій від ТМ Nudec

Для забезпечення широкого спектра запитів споживачів ця торгова марка рекомендує практично весь традиційний комплект полікарбонатів. До каталогу продукції компанії входять полікарбонати наступного виду:

  • Литий або монолітний – лист суцільного формату, товщина якого становить діапазон від 1 до 12 мм. Виріб зовні нагадує звичне для всіх акрилове скло, не маючи всередині жодних порожнеч. Завдяки цьому конструкції з монолітного полікарбонату Nudec відрізняються підвищеною міцністю та здатністю витримувати сильні удари.

  • Профільований – різновид литого типу полімерів. Характерними його особливостями є відносно невелика товщина – до 1,5 мм, та профільований хвилеподібний верх. Такі листи забезпечують пропуск світла на рівні 86%, добре витримують погодні явища у вигляді дощу, снігу, паморозі, граду, також стійкі до вицвітання.

  • Стільниковий – цей полікарбонат виготовляється у кілька шарів, що з'єднуються неширокими перемичками для створення жорсткості. Вони мають різну текстуру, що визначається кількістю шарів і, по суті, вважаються найпопулярнішими в побуті.

Листовий поліестер Nudec, незалежно від його різновидів – це надзвичайно якісний будівельно-оформлювальний матеріал, який доступний покупцям у різній товщині та габаритах. Крім того, виробник забезпечує великий колірний діапазон для своєї продукції, що дає можливість кожному підібрати найбільш підходящий для свого випадку варіант.

У чому переваги полікарбонату Nudec?

Купуючи такі вироби, можна розраховувати на зручне транспортування та відносно нескладний монтаж. Незначна вага матеріалу дозволяє суттєво полегшити конструкцію, що дуже важливо для облаштування різних варіантів малих архітектурних форм.

Крім того, полікарбонат Nudec чудово витримує вплив різних хімічно агресивних речовин, кислотні опади, ультрафіолет та інші несприятливі фактори.

Вони комфортні в обробці – листи можна різати, обточувати, свердлити, згинати. Монтується такий матеріал як усередині, так і зовні приміщень

Розгорнути

Немає товарів

Вгору