НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Polygal Plazit

У наші дні полікарбонати стали ідеальним рішенням для виконання багатьох актуальних завдань у ремонті та будівництві. Випуск продукції такого плану розпочався ще минулого століття, але в Україні цей матеріал з'явився порівняно нещодавно.

Одним із успішних виробників є торгова марка із Ізраїлю Plazit Polygal, яка стала реалізатором своєї продукції понад 40 років тому. На даний момент вона є одним із провідних європейських виробників високоякісного полімеру.

Слід зазначити, що саме інженери цієї фірми ще в 70-х роках минулого століття стали винахідниками першої у світі комірчастої плити з полімеру. Ізраїльський уряд надав повну підтримку новому підприємству, оскільки індустрія пластмас на тлі нафтової кризи тих років посідала одне з важливих місць. Зокрема, значний акцент приділявся теплицям, де можна було вирощувати врожай у мікрокліматі, створеному за участю краплинного зрошення.

Особливості розвитку бренду

Полікарбонатний структурний лист у кілька шарів, створений завдяки дослідженням компанії, розкрив величезний потенціал щодо сфер застосування. До сьогодні компанія зберегла свої традиції, регулярно привносячи деякі інноваційні моменти в сегмент виробництва.

З 2005 року представництва компанії в країнах Європи організували роботу з випуску монолітного та пористого полікарбонату. Про якість продукції бренду добре відомо користувачам усього світу.

Цей матеріал знаходить широке застосування в промисловості, дизайні та архітектурі, сільському господарстві, будівництві, рекламній сфері, багатьох інших. Полікарбонат Плаза Полігаль ідеально підходить для облаштування об'єктів як усередині, так і зовні, забезпечуючи наступний експлуатаційний потенціал:

  • підвищена міцність та стійкість до агресивних хімічних речовин;

  • здатність витримувати різницю температур від -40 до + 120ºС;

  • відмінний показник вогнетривкості, звуко- та теплоізоляційних властивостей;

  • ударостійкість, еластичність, надійний захист від ультрафіолетового випромінювання;

  • незначна вага, яка не створює великих навантажень на конструкції.

Вся продукція кампанії повністю відповідає сертифікатам європейської якості, що дозволяє використовувати її у роботах будь-якої складності. Експлуатаційний період становить мінімум 50 років – за умови правильної установки конструкцій.

 Що входить до каталогу продукції компанії?

Rolygal-Рlazit зайнята в роботі з різноманітним форматом полімерів, випускаючи акрилове скло, полікарбонати різного виду, поліпропілен, полістирол. Вироби пропонуються у вигляді листів всілякої товщини та розміру. Підібрати їх можна з урахуванням необхідного відтінку – каталог компанії налічує понад десяток різноманітних пропозицій у цьому напрямку.

Крім плит, під найменуванням цього бренду випускаються також профільні вироби з полікарбонату, які дозволяють формувати конструкції підвищеної міцності з відмінними світлопропускними та теплоізоляційними властивостями.

Придбати оригінальну продукцію компанії Rolygal-Рlazit ви можете, ознайомившись із каталогом інтернет-магазину Аirontrade.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору