НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Renolit

У списку виробників, які професійно займаються випуском сучасних полімерних матеріалів, варто окремо відзначити торгову марку Renolit. Спеціалізація компанії полягає у розробці та випуску якісних полімерних плівок та іншої різнопланової полімерної продукції.

Свою діяльність фірма розпочинала як успішне сімейне підприємство, і на сьогодні вона вже понад 75 років є флагманом стандартів та якості у світі полімерів.

На рахунку компанії – величезний асортимент продукції, яка успішно реалізується у всьому світі, у тому числі і в Україні. Це стає можливим завдяки наявності понад 30 виробничих філій у багатьох європейських країнах, де працюють близько 5000 співробітників.

У роботі фірма постійно впроваджує інноваційні технології, приділяючи пильну увагу якості використовуваної сировини. Продукція компанії знаходить своє застосування у різних галузях промисловості та інших напрямах.

Що входить до портфоліо фірми Renolit?

Різні продукти та рішення, рекомендовані цією торговою маркою – це те, що робить життя сучасної людини набагато кращим. У каталозі основних пропозицій від бренду є:

  • полікарбонатні листи різного формату, що пропонуються в класичних та нетрадиційних розмірах різної товщини;

  • полімерні плівки в широкому асортименті;

  • спеціальні кріплення для монтажних робіт.

Оздоблювальні поверхні для фасадів та меблів, конструкції для огорож та скління, покриття басейнів, виготовлення світлодіодної реклами, ведення покрівельних робіт, будівництво теплиць, парників, альтанок, терас та інше – це лише невелика частина того сегменту, де можна використовувати полімери від цієї компанії.

Ключові переваги полікарбонату Renolit

Список позитивних властивостей продукції від цієї торгової марки дуже значний. До найбільш істотних моментів у такому разі можна віднести наступне:

  • Невелика вага. При товщині в діапазоні 2-12 мм готові вироби мають масу не більше 14,4 кг/л.

  • Здатність пропускати багато світла. Даний показник коливається в межах 80-90% - залежно від прозорості та багатошаровості.

  • Пластичність. Листи полікарбонату легко згинаються в процесі монтажу, що суттєво полегшує процес обробки. Наприклад, монолітний формат товщиною 4 мм можна зігнути на 60 см по радіусу.

  • Хімічна стійкість. Більшість матеріалу добре витримує контакти з агресивними речовинами.

Не менш важливими є і теплоізоляційні властивості продукції Renolit. Завдяки цьому листи полікарбонату від цього бренду часто використовуються як додатковий утеплювальний шар при облаштуванні приміщень і теплиць.

Крім того, багатьох покупців приваблює комфортна ціна товарів від ТМ Renolit. Компанія пропонує свою продукцію за цілком прийнятною вартістю, що в жодному разі не позначається на якості полікарбонатного матеріалу.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору