НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Rodeca

Полімери давно і міцно увійшли до сучасного життя як відмінний аналог багатьом звичним будівельним матеріалам. Великою популярністю зараз практично у всіх сферах життя людини користуються полікарбонати, представлені переважно у вигляді великих прозорих листів різної товщини.

Вони зазвичай використовуються замість скла, шиферу на покрівлі, з їх допомогою зводять перегородки, загородження та конструкції типу альтанок, теплиць тощо.

Серед виробників, які займаються випуском продукції такого плану, можна відзначити німецьку компанію Rodeca. Понад 30 років вона знаходиться на провідних позиціях виробників полікарбонатів, постачаючи свої товари майже у всі країни світу.

Специфіка продукції бренду

Каталог товарів від цієї фірми представлений листами полікарбонату стільникового, профільного та модульного типу. Компанія займається виробництвом виробів у різних форматах щодо довжини, ширини, товщини, а також відтінкової гами. Їх вартість залежить від кількості та якості використовуваного матеріалу.

Крім цього, фірма також виготовляє так звані похідні матеріали, засновані на базі класичних листів. Її своєрідним ноу-хау можна назвати будівельну панель, що містить кріплення безпрофільного з'єднання типу «шип-паз».

Ключові характеристики продукції торгової марки:

  • суперміцна полікарбонатна сировина від ТМ Bayer, що формує багатошарову панель – від 2 до 10 шарів;

  • відмінні показники світлопровідності, ударної в'язкості та теплоізоляції;

  • гарантія від виробника становить 10 років при загальному терміні служби готової конструкції в 50 років;

  • наявність UV захисту як одностороннього, так і двостороннього формату;

  • незначна вага та підвищена міцність кожної панелі;

  • нескладний процес монтажних робіт без використання спеціальних інструментів;

  • економічність монтажу, що обумовлено замковою системою, відсутністю необхідності купувати металокаркасні конструкції та з'єднувальні профілі.

Як і де застосовується продукція Rodeca?

Панелі із замковим з'єднанням, як і інші різновиди виробів від цього бренду, знаходять широке застосування у будівництві. Кожна компанія, використовуючи полікарбонат від Rodeca, значно зекономить на енерговитратах. Це пояснюється тим, що такі панелі утримуватимуть тепло вдвічі ефективніше в порівнянні зі звичайними склопакетами.

Повністю прозорі моделі дозволяють оригінально оформляти фасади та перегородки всередині, ангари, бокси, цехи та інше.

Також продукція компанії купується для скління віконних отворів, для формування дахів, навісів та козирків, що забезпечують доступ денного світла. Використовується продукція й у вигляді зенітних ліхтарів для вентиляції та видалення диму.

Що ж до профільованого полікарбонату RODECA, такі вироби відрізняються високим ступенем прозорості, ударостійкості, чудово витримуючи різкі температурні перепади. У зв'язку з цим його часто використовують для облаштування пергол, навісів, альтанок, патіо та інших архітектурних споруд.

Замовити оригінальну продукцію бренду можна із будь-якої точки України, залишивши заявку на сайті Аirontrade.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору