НА ОПТОВІ ЗАМОВЛЕННЯ ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК ВІД 10 ДО 40%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00 (працюємо онлайн)

0
Мій кошик

Soton

У сегменті вітчизняних виробників полікарбонату фахівці особливо видыляють український бренд Soton. Виробничі потужності компанії знаходяться у місті Дніпро, при цьому випуск продукції здійснюється на сучасному європейському устаткуванні: італійському Omipa та німецькому Kuhne Group. Загалом торгова марка випускає близько 13 000 тонн полікарбонату на рік, постійно вдосконалюючи та покращуючи якість своїх виробів.

Асортимент каталогу ТМ Soton

Полікарбонати цієї марки – це матеріал найвищої якості, що виробляється на основі первинних гранул Covestro, Trinseo та Sabic. Готова продукція супроводжується особливим маркуванням, де зашифрована основна характеристика, наприклад:

  • СПК – цей вид листів із полікарбонату передбачає застосування всередині приміщень;

  • СПК UV – ці вироби мають на одній стороні захист від ультрафіолету, що дозволяє встановлювати їх просто неба;

  • СПК FR – цей формат містить двостороннє захисне покриття, що означає відмінну стійкість від займання.

Панелі від цього виробника відрізняються Х- або Н-подібною будовою, маючи перегородки в кількості від 2 до 6 штук. По товщині покупці можуть обрати листи від 4 до 16 мм.

Де використовується полікарбонат Сотон?

За рівнем прозорості такі вироби практично не поступаються звичайному склу, тому їх можна застосовувати скрізь, де потрібно природне освітлення. За допомогою цього полікарбонату часто облаштовуються дахи та покрівлі промислових будівель, теплиці, навіси та парники.

У домашньому будівництві з його допомогою створюють веранди, тераси, альтанки у саду, роблять прозорі огорожі на сходах. Застосовують такий матеріал у пласкому та купольному склінні, для накриття басейнів, створення реклами та в багатьох інших напрямках.

У чому переваги полікарбонату Soton?

Ідеальне поєднання ціни та якості – головна особливість продукції від українського виробника. Стільниковий формат виробів має низку корисних якостей, які одноголосно відзначають досвідчені користувачі.

Листи майже неможливо розбити, вони безпечні у застосуванні, легко гнуться і просто піддаються обробці без застосування спеціалізованих інструментів. Легка вага продукції дозволяє суттєво економити на транспортуванні, а монтажний процес здійснюється набагато швидше. До інших переваг, які безпосередньо впливають на популярність полікарбонату від цього бренду, відносять таке:

  • високий показник механічної міцності;

  • стійкість до перепадів температурного режиму довкілля;

  • здатність протистояти хімічному впливу;

  • наявність захисного покриття від УФ-променів;

  • відмінні теплоізоляційні властивості.

Такі вироби забезпечують можливість встановлення в приміщеннях з високим ризиком пожежонебезпеки. З урахуванням норм міжнародної класифікації, у цьому випадку полікарбонату присвоєно рівень В1, що означає важкозаймистий, самозагасаючий матеріал.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору