Прозорий профнастил Suntuf ПК-45 стане добрим варіантом для покрівлі прозорих промислових навісів. Завдяки міцності та універсальності його можна встановлювати як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Цей матеріал використовується в різних областях, під час будівництва будівель та споруд. Його часто застосовують для промислових та міських фасадних склінь. Він прозорий, тому пропускає достатню кількість світла.

Suntuf industrial polycarbonate ПК 45 (TP 45)

Профільований монолітний полікарбонат ПК-45 можна використовувати як металопрофіль. Він досить міцний і за своїми характеристиками не поступається аналоговим матеріалам.

Основні характеристики

Suntuf ПК-45 прозорий відрізняється такими властивостями:

  • здатний пропустити 90% світла;
  • виготовлений згідно з ISO 9001:2008;
  • розмір 1056×6000/1103×6000 мм;
  • товщина листа складає 1,5 мм.
  • двосторонній захист від ультрафіолетових променів

Такий матеріал має естетичний вигляд. Його можна використовувати для створення навісів будь-яких розмірів. Для установки не потрібні спеціальні пристрої. А завдяки компактним розмірам та легкості – не виникає труднощів під час перевезення та фіксації матеріалу.

Suntuf industrial polycarbonate ПК 45 (TP 45)

Переваги та особливості полікарбонату Suntuf ПК-45

Прозорий профільований настил ПК-45 має попит за рахунок особливих якостей. До них відносяться:

  1. Стійкість до дії корозії – не покривається іржею, незалежно від рівня зовнішньої вологості та дії води.
  2. Міцність його практично неможливо зламати, і він здатний витримати великі навантаження.
  3. Витримує різкі та екстремальні перепади температур – під впливом погодних умов не змінює свій первісний вигляд та властивості.
  4. Інертність до хімічних речовин, що не вступає в реакцію з багатьма елементами та середовищами.
  5. Пожежостійкість – у разі пожежі матеріал не виділяє токсичних речовин, не спалахує, а плавиться без крапель.

Suntuf industrial polycarbonate ПК 45 (TP 45)

Полікарбонатний профнастил ПК-45 – це універсальний матеріал, який можна використовувати у різних сферах. При встановленні на вулиці не доведеться переживати про цілісність та зовнішній вигляд. Він досить міцний, і навіть у негоду, таку як сніг, сильний дощ та вітер, град, він збережеться неушкодженим.

Представлений матеріал у вигляді листа, який легко можна закріпити сполучними елементами. З його допомогою можна створити різні навіси, теплиці, фасадні конструкції. Suntuf ПК-45 доступніший, якщо порівнювати з іншими покрівельними матеріалами, що робить його економічно вигідним вкладенням.

Suntuf industrial polycarbonate ПК 45 (TP 45)

Профільований прозорий настил ПК-45 – оптимальне рішення для багатьох будівельних проектів. При цьому зовнішнє виконання листів дозволяє створювати привабливий інтер'єр. Матеріал пропускає до 90% світла, тому часто використовується для облаштування громадських місць, приватних територій та сільського господарства.