Завершено ще один об'єкт по безпечному склінню, а саме по встановленню модульних світлопрозорих фасадних систем на одному з  виробничих підприємств.

Система безпечного скління фасадів виробничого підприємства

Було застосовану модульну полікарбонатну систему для безпечного скління фасадів з товщиною модуля 20 мм та посиленою зовнішньою стінкою 1,5 мм. Для провітрювання встановлені алюмінієві фрамуги з механічними приводами для відкривання з фіксацією.

Система безпечного скління фасадів виробничого підприємства

Даний тип фасадного скління витримує великі динамічні навантаження, при потраплянні уламків модулі не руйнуються, а ушкоджуються локально (точково), при цьому висока міцність та в'язкість фасадних модулів гасить проникний вплив уламків значно знижуючи проникну дію, пошкоджені елементи можна швидко замінити.

Система безпечного скління фасадів виробничого підприємства

 

Важливим елементом даного типу скління є те, що фасадні модулі пропускають велику кількість розсіяного світла всередину приміщення, при цьому не мають візуальної прозорості, що важливо для такого типу підприємств, нема потреби встановлювати жалюзі або інші елементи, які можуть значно знизити світлопропускання.