Для фасадного скління майбутньої виробничо-складської будівлі у якості вікон було застосовано модульну світлопрозору систему.

Модульна світлопрозора система у поєднанні зі стіновими сендвіч-панелями - це найкраще рішення у якості вікон для промислового будівництва з будь-якої точки зору.

недорогі модульні дешеві вікна для скління вибночого та складського приміщення

Основні характеристики об'єкту:

 • Товщина полікарбонатного модуля: 20мм
 • Опір теплопередачі: R=0,6 м²°C/Вт
 • Висота отвору скління - 1120мм
 • Колір модулів: прозорий Satin
 • Фасадна модульна система встановлена на стінові сендвіч-панелі компанії ТЕРМО-БУД, 100мм 70/16 мат.

недорогі модульні дешеві вікна для скління вибночого та складського приміщення

Основні характеристики таких модульних вікон:

 1. Високий ступінь розсіювання світла: Це важлива характеристика для оцінки того, наскільки світло розподіляється в просторі або відбивається від поверхні. Значення цього параметра може бути особливо важливим у виборі матеріалів для світлорозсіювальних систем, освітлення приміщень, а також при створенні оптимальних умов для роботи, або для рослин чи тварин. Матеріали з високим ступенем розсіювання світла сприяють рівномірному освітленню в приміщенні, зменшуючи тіні та варіації яскравості.
 2. Легкість: Полікарбонатні модулі мають легку вагу, що полегшує транспортування, підйом та монтаж.

 3. Висока ударостійкість:  Полікарбонат, з якого виготовлені світлопрозорі модулі, володіє високою стійкістю до ударів, що робить його ідеальним матеріалом для використання в конструкціях, які можуть піддаватися впливу зовнішніх умов або механічних пошкоджень.

 4. Висока теплоізоляція:  Завдяки багатокамерній структурі віконні модулі мають високу теплоізоляційну властивість, що дозволяє зберігати тепло в приміщенні в холодну погоду і запобігати перегріву влітку.

 5. Економія часу та коштів:

 • За рахунок легкої ваги модульні віконні системи з полікарбонату швидко встановлюються без застосування підйомної техніки.

 • Для мотажу вікон такого типу достатньо 2-3 людини, що зменшує витрати на робочу силу.

 • Монтаж у стіни з сендвіч-панелей здійснюється без улаштування металевої підконструкції. При цьому дотримуються всі необхідні вимоги до вітрових навантажень.

недорогі модульні дешеві вікна для скління вибночого та складського приміщення

В комплексі, враховуючи простий монтаж, відсутність робіт з виготовлення металевого каркасу та мінімізацію витрат з використанням підйомної техніки, це справді недорогі якісні вікна для виробничих та складських приміщень.