Будівництво суперсучасного корівника у Тернопільській області.

Для створення світлопрозорих вставок у покрівлі корівника були виготовлені світлопрозорі сендвіч-панелі SUNBOX, сумісні з покрівельними сендвіч-панелями компанії Rauta.

Світлопрозорі сендвіч-панелі SUNBOX – це система денного світла, яка забезпечує відмінну герметичність, природне освітлення та подвійне енергозбереження.

Панелі SUNBOX можуть відповідати практично будь-якому профілю покрівельної сендвіч-панелі, а багатокамерна структура модулів не дозволяє перегріватися приміщенню в спекотні літні дні, при цьому пропускаючи максимальну кількість розсіяного денного світла, яке має дуже багато переваг ніж штучне, враховуючи той факт, що це повністю безкоштовний, необмежений природний ресурс

sunbox

Світло це життя, це те, що дозволяє нам виробляти і творити. Ми почали покладатися на штучне освітлення, щоб продовжити робочий день, але при цьому скоротили або навіть практично виключили природне світло як життєздатне джерело освітлення. Прозорі або непрозорі панелі, що передають світло, встановлюються на дахах з металу, ПВХ і полікарбонату, проте світлові ліхтарі неможливо встановити на ізольованих дахах без шкоди для ізоляційних властивостей самого даху.

Представляємо Sunbox від Palram, унікальне рішення для дахів із теплоізоляційними панелями. Він був спеціально розроблений, щоб забезпечити максимальне та ефективне природне освітлення ізольованих робочих та складських приміщень, зберігаючи при цьому тепло/холодоізоляційні властивості покрівельних панелей. Прозора сендвіч-панель може бути встановлена ​​як у нових, так і в існуючих дахах з теплоізоляційних панелей, оскільки вона виготовлена ​​заздалегідь і відповідає вимогам будь-якого місця, панелі та замовника.

SUNBOX пропонує оптимальне збалансоване рішення для освітлення ізольованих приміщень. Його механічна міцність, висока світлопроникність, захист від УФ-випромінювання, відмінна ізоляція, простота установки, стійкість до атмосферних впливів та мала вага роблять його чудовим у порівнянні з існуючими альтернативами. SUNBOX екологічно безпечний, значно знижує витрати на опалення та охолодження при освітленні та забезпечує найкраще та здорове робоче середовище.

прозорі сендвіч-панелі Sunbox

Основні характеристики та переваги використання системи SUNBOX в покрівельних сендвіч-панелях

 • Ударостійкий модуль, що практично не б'ється
 • Світлопроникність від 60 до 80% денного світла
 • Максимальна теплоізоляція серед світлопрозорих модулів
 • Надзвичайно проста установка в покрівельні сендвіч-панелі
 • Стійкість до атмосферних впливів та УФ-випромінювання
 • Широкий діапазон робочих температур (від -50 до +120)
 • Легка вага модулів (4-6 кг/м2)
 • Гарантія проти пожовтіння, втрати світлопроникності та пошкодження градом

(На Sunbox поширюється 10-річна гарантія, включаючи захист від граду, снігу та дощу)

прозорі сендвіч-панелі Sunbox

Типові області застосування світлопрозорих сендвіч-панелей SUNBOX

 • Будівництво та промисловість
 • Мансардні вікна, зенітні ліхтарі та бічні ліхтарі
 • Архітектурні споруди
 • Промислові об'єкти
 • Громадські будівлі
 • Логістичні центри
 • Склади
 • Комерційні будинки

прозорі сендвіч-панелі Sunbox

Переваги застосування системи Sunbox як світлопрозорої частини теплоізольованого даху:

1. Кращий загальний стан здоров'я робітників (фізіологічний та психічний).

Природне денне світло пов'язане з поліпшенням загального самопочуття, викликаючи викид серотоніну. Дослідження довели, що швидкість одужання пацієнтів у лікарнях збільшується зі збільшенням рівня природного освітлення. Сезонний афективний розлад (або САР) - це клінічно діагностований стан, при якому нестача сонячного світла взимку викликає у людей погане самопочуття. Підвищений вплив денного світла знизить ризик САР.

2. Збереження електроенергії.

Покрівельні ліхтарі можуть бути надзвичайно ефективними у зниженні споживання енергії у будь-якій структурі. Оскільки освітлення є значною і контрольованою частиною витрат на будівництво, енергозбереження має незаперечну економічну вигоду. Це також допоможе довкіллю, зменшивши вуглецевий слід конструкції. У сонячних місцях спеціально встановлюються трохи тоновані зенітні ліхтарі. Фільтрація ближнього інфрачервоного випромінювання може знизити приплив тепла і, отже, вимоги та витрати на кондиціювання повітря.

3. Робоче місце.

Денне світло покращує концентрацію, тому робоче середовище, як правило, забезпечує підвищену продуктивність, коли в неї вводиться природне денне світло. Кольори стають яскравішими та природнішими, що робить товари привабливими та спонукає покупців проводити більше часу в цих областях.

прозорі сендвіч-панелі Sunbox

Різновиди світлопрозорих сендвіч-панелей SUNBOX за ключовими характеристиками:

 • Світлопропускання та теплопередача: Система SUNBOX пропонує широкий діапазон коефіцієнта теплопередачі та світлопропускання в залежності від комбінації кожного рішення.
 • Доступність профілю: SUNBOX можна ідеально інтегрувати практично з будь-яким типом даху з сендвіч-панелей, використовуючи запатентовану технологію зіставлення профілів MetalMatch компанії Palram, яка дозволяє зіставляти його з існуючими або новими профілями. SUNBOX також доступний у більш ніж 450 екземплярах, доступних в даний час на ринку.
 • Захист від УФ-випромінювання: SUNBOX вибірково пропускає сонячне випромінювання. Він ефективно блокує шкідливе ультрафіолетове випромінювання, пропускаючи видиме світло. Крім того, SUNBOX стійкий до несприятливої ​​дії УФ-випромінювання.
 • Широкий спектр відповідних структур: SUNBOX підходить практично для всіх і будь-яких конструкцій, що включають покрівельну систему з теплоізоляційних сендвіч-панелей, таких як логістичні центри, склади, споруди громадського доступу, торгові центри, виробничі та переробні підприємства, офіси, клініки та конференц-зали.