Інноваційний бізнес-центр Space4 у Рівному.

Для накриття атріуму застосовано архітектурну систему скління з полікарбонатних модулів «SUNGLAZE», вироблену компанією Palram Industries Ltd.

Прозорий атріум. Модульна полікарбонатна система Sunglaze

SUNGLAZE – це універсальне та надійне архітектурне рішення для різних проектів

Фізичні характеристики SUNGLAZE перетворюють її на легку ударостійку конструкцію, стійку до впливу погодних умов, що має високу несучу здатність, прозорість і світлопроникність.

Панелі SUNGLAZE мають 25-річну гарантію на герметичність, обмежену довічну гарантію на світлопроникність, а також 10-річну гарантію від фізичної руйнації, спричиненої несприятливими погодними умовами.

Прозорий атріум. Модульна полікарбонатна система Sunglaze

Ця міцна покрівельна система з полікарбонату, яка пропонує продуманий дизайн, елегантний зовнішній вигляд, універсальність, низькі експлуатаційні витрати та стійку продуктивність для різноманітних архітектурних завдань.

Система була встановлена ​​на багатьох типах споруд по всьому світу, включаючи комерційні, архітектурні та житлові будівлі.

SUNGLAZE складається з плоских суцільних полікарбонатних листів з краями, що підходять для запатентованої скління системи зі стоячим фальцем, і розроблений для забезпечення широких прольотів з підвищеною вантажопідйомністю. Може мати різну довжину для відповідності різним конструкціям, включаючи плоскі та вигнуті конструкції.

SUNGLAZE — один із багатьох продуктів, які Palram пропонує для різних сегментів ринку.

Прозорий атріум. Модульна полікарбонатна система Sunglaze

Основні переваги покрівельної системи Sunglaze

 • Максимально прозорий та елегантний зовнішній вигляд
 • Висока удароміцність (у 200 разів вища ніж у звичайного скла)
 • Розроблено, щоб витримувати високі навантаження до 400 кг/м2
 • Проста, швидка та безпечна установка
 • Висока герметичність у місцях об'єднання
 • Допускає вільне теплове розширення та стиск
 • Встановлюється без силіконових герметиків та замазок
 • Легкі модулі не вимагають підйомної техніки для встановлення
 • Мінімальне обслуговування
 • Панелі мають гарну акустичну ізоляцію
 • Теплоізоляція. “U” значення SUNGLAZE нижче, ніж у скла у будь-якій товщині. Це може призвести до значного скорочення витрат енергії (6.5-9%) на опалення у зимовий період та кондиціювання повітря влітку.
 • Доведено, що використання панелей з технологією SolarSmart зменшує проникнення сонячної енергії, тим самим значно скорочуючи витрати на кондиціювання влітку.
 • Стійкість до УФ-випромінювання. Полікарбонатні листи вироблені компанією PALRAM зберігають свої механічні властивості та прозорість протягом тривалого часу, завдяки співекструдованому УФ захисту. Стійке покриття захищає полікарбонатні модулі від ультрафіолетового випромінювання і вони не втрачають властивостей з часом.

Прозорий атріум. Модульна полікарбонатна система Sunglaze

Різновиди покрівельної полікарбонатної системи SUNGLAZE

Полікарбонатні модулі пропонуються в товщинах 3 і 4мм та в ширині 600 або 800мм.

SUNGLAZE 3/600 - Ширина: 584мм (600мм система) Висота: 20мм Вага: 3.79 Kg/m², (2.20 Kg/m) Мін. радіус вигину: 4m (Для панелі полікарбонату) Вага системи: 6.14 Kg/m
SUNGLAZE 4/600 - Ширина: 585мм (600мм система) Висота: 21мм Вага: 5.05 Kg/m², (2.94 Kg/m) Мін. радіус вигину: 4m (Для панелі полікарбонату) Вага системи: 7.40 Kg/m
SUNGLAZE 4/800 - Ширина: 785мм (800мм система) Висота: 21мм Вага: 4.98 Kg/m², (3.90 Kg/m) Мін. радіус вигину: 4m (Для панелі полікарбонату) Вага системи: 6.73 Kg/m